Postanowienia ogólne
1. Niniejszy Regulamin określa warunki zawierania i wykonywania umowy sprzedaży przez firmę Sklep Izmod Piotr Olczyk

2. Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.izmod.pl  jest firma: Sklep Izmod Piotr Olczyk z siedzibą na ulicy Ozimska 3, 46-053 Falmirowice, NIP: PL9910347372, REGON: 161437120.
3. Sprzedaż towarów następuje za pośrednictwem strony internetowej www.izmod.pl, możliwe jest również złożenie zamówienia telefonicznego oraz poprzez pocztę elektroniczną.
4. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.izmod.pl jest równoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i zaakceptowaniu postanowień niniejszego Regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w niezbędnym zakresie, ograniczającym się do dokonania wszelkich czynności, które służyć mają wykonaniu zawartej umowy.
5. Kupujący musi mieć ukończone 18 lat.
6. Firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania

 
Ceny, płatności, dostawa, zniżki
1. Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu izmod.pl podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT (ceny brutto).
2.Ceny towarów podane na stronie nie zawierają kosztów wysyłki.
3. Płatności można dokonać na następujące sposoby:
a) przelew na konto bankowe sklepu;
b) płatność przy odbiorze przesyłki;
c) płatność przy odbiorze osobistym, tylko na terenie miasta Opole.
4. W razie wybrania przelewu na konto bankowe sklepu, koszt dostarczenia zamówienia na terenie RP jest niezależny od ilości zamówionych towarów oraz ich ceny (z zastrzeżeniem wyjątku punktu 4).
5. W razie wybrania płatności przy odbiorze przesyłki, koszt dostarczenia zamówienia jest różny, w zależności od tego, czy kupujący wybrał skorzystanie z usług Poczty Polskiej, czy Kuriera UPS. Koszt ten jest niezależny od

zamówionych towarów oraz ich ceny (z zastrzeżeniem wyjątku punktu 4).
a) W przypadku zamówienia dostarczanego przez Pocztę Polską koszt dostarczenia zamówienia na terenie RP wynosi 16 zł.
b) W przypadku zamówienia dostarczanego przez Kuriera UPS koszt dostarczenia zamówienia na terenie RP wynosi 25 zł.
6.Płatność przy odbiorze osobistym może nastąpić tylko na terenie miasta Opole. Czas i miejsce dostarczenia zamówienia powinny zostać uzgodnione i przyjęte przez obie strony.
7.W razie wybrania płatności przy odbiorze osobistym kupujący nie ponosi kosztów dostarczenia zamówienia.

9.Płatności można również dokonać korzystając z systemu płatności 24 (www.przelewy24.pl).  Obowiązują wówczas takie zasady, jak przy wybraniu przelewu na konto bankowe sklepu.


Zamówienia, potwierdzenie
1. Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie izmod.pl, drogą telefoniczną oraz poprzez pocztę elektroniczną.
2. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. 
3. Jeżeli w terminie 5 roboczych dni od złożenia zamówienia, kupujący nie potwierdzi zamówienia, zostaje ono anulowane.
4. Potwierdzenie następuje przez wybranie sposobu zapłaty lub dokonanie przelewu.
5. Sklep Internetowy Izmod wystawia paragon fiskalny do każdego zamówienia. Paragon jest wysyłany razem z zamówionym towarem. Na życzenie kupującego Sklep Internetowy Izmod wystawia i dostarcza kupującemu fakturę VAT. 
6. Zamówienie jest realizowanie w terminie 5 dni od potwierdzenia, chyba że przynajmniej jeden z towarów będących przedmiotem zamówienia został na stronie oznaczony informacją o dłuższym terminie realizacji zamówienia. 
7. Izmod.pl ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jeżeli podane przez kupującego dane są niepełne lub błędne, a kupujący mimo wezwania do ich uzupełnienia nie uczynił tego, bądź dokonał tego w sposób niepełny.

Zwrot
1.Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za produkt niebezpieczny (art. 7 ustawy) klient zawierający umowę na odległość (kupując produkt przez sklep internetowy) ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie do dziesięciu dni (od daty zawarcia umowy). Konsument wysyła odpowiednie oświadczenie, a kolejno w ciągu czternastu dni ma obowiązek odesłać zakupiony towar.
2. W przypadku zamiaru dokonania zwrotu prosimy o kontakt pocztą elektroniczną, bądź telefoniczny.
2. Zwrot poniesionych przez kupującego kosztów odbywa się w drodze przelewu bankowego.
3.Koszty dostawy zamówienia do kupującego zwracanego produktu podlegają zwrotowi. Koszty odesłania produktu pokrywa kupujący.

Reklamacja
1. Produkty, które znajdują się w ofercie sklepu Izmod są nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.
2. Sklep Izmod zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną, oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.
3. Do reklamowanego produktu należy dołączyć dowód jego zakupu i wysłać na adres sklepu Izmod.
4. Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez Izmod.